efecte secundare dupa operatie de histerectomie

Afectiuni uterine

Postata de elena n. cu 13 ani in urma.

sunt operata de 6 luni de histerectomie totala dar am dureri si usturimi de la buric pana la operatie. Poate cineva sa ma ajute cu un raspuns?

Raspunsuri (5)

Adrienne

acum 13 ani

In aceste sase luni, se presupune ca ai facut deja doua ecografii abdominale. Care este raspunsul medicului? In aceeasi situatie, eu nu m-am confruntat cu aceste simptome.......

Ionescu

acum 13 ani

Mergi la un medic homeopat cu experienta. Exista remedii care pot repara daunele aduse de operatii si sunt singura solutie reala existenta. Des cateva doze din remediu sunt deajuns.
O lista a remediilor folosite in astfel de cazuri gasitit sub forma abreviata pe pagina asta daca cautati in google: "HOMEOPATIA ŞI IATROGENIA " scris de Dr. Teleianu

ela

acum 13 ani

Ma dor sanii rau o data pe luna, la sase luni dupa histerectomie totala. De ce?

Lizelotte

acum 10 ani

La 1 luna dupa histerctomie totala fac pp pe mine :((
Nu pot sa tin nici 10 metri. Unde sa merg? Am asteptat pana acum pentru ca inteleg ca acolo trebuie sa se vindece.

budala

acum 9 ani

Ai vezicaatinsacubisturiul! De aia faci pi pi pe tine!