EEste o problema ca am facut sex dupa 1 saptamana dupa chiuretaj??

Afectiuni uterine

Postata de MembruMobileApp1508236457 cu 6 ani in urma.

Buna ziua ma numesc Gina in urma cu doua saptamani am facut o intrerupere de sarcina la o clinica privata. Interventia a decurs ok samgerari foarte putine au fost doar im aceea zi. Dupa o saptamana am avut contact sexual cu prezervativ dar sa rupt undeva foarte sus. Am sanse sa fi ramas iar??

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-chirurgical_9540