E coli

Afectiuni uterine

Postata de MembruMobileApp150330210428234 cu 6 ani in urma.

Buna ziua,am și eu o problema de ceva timp.Am bacteria E-coli de aproximativ 8 ani.Am încercat diferite tratamente,am fost la diferiți doctori dar nimeni nu a putut să îmi spună clar ce sa fac,cum as putea sa scap de ea.Va rog să mă ajutați .Va mulțumesc.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1506933654

acum 6 ani

Si eu m-am confruntat cu aceeasi problema pentru o lunga perioada. Fusesem la o gramada de medici si niciun tratament nu a functionat. Apoi, mi-a fost recomandat dr. Silviu Istoc si datorita dansului am reusit intr-un final sa ma vindec. Este foarte bun si stie sa explice pe intelesul tau. Eu zic sa incerci si sa iti faci o programare. La mine, tratamentul dansului a fost eficient si ma bucur din suflet ca am scapat de problema. Succes si multa sanatate!