dureri in timpul sexului

Afectiuni uterine

Postata de Innabrbr cu 9 ani in urma.

am dureri vaginale in timp ce intretin relaxii sexuale ca imi trece si pofta de sex..nici prima data nu am avut asa dureri..solutii?

Raspunsuri (3)

Mggmmg

acum 9 ani

Relaxeaza-te.. poate ca e din cauza ca ti-e frica... sau poate ca prezervativul pe care-l folositi nu este bun. Am avut si eu asa ceva si era din cauza la prezervativ.

Innabrbr

acum 9 ani

am incercat si fara prezervativ, la fel am dureri

AnuskaX

acum 9 ani

ar fi indicat sa mergi la un ginecolog,nu te poti lua dupa ce spun altii,poate la tine e altceva ...si incearca totusi sa folosesti lubrifiant,poate te ajuta. succes!