Donez medicamente pentru tratarea ulcerului

Afectiuni uterine

Postata de Gina B cu 11 ani in urma.

Nolpaza 40 mg, Duspatalin 200 mg, Spasmomed
Nu mai an nevoie de ele, le trimit fara nici o problema prin posta. Toate sunt valabile cel putin pana pe 30.11.2013

Raspunsuri (3)

iulia

acum 11 ani

buna,eu de foarte mult timp am probleme cu stomacul, dar nu am reusit sa ma vindec indiferent de tratamentul urmat, ti-asi fi foarte recunoscatoare daca mi-ai putea spune cum te-ai facut tu bine.:)

Gina B

acum 11 ani

Eu am urmat tratamentul prescris de medic, medicamentele de mai sus si ink vreo 2 si am tinut cu strictete regimul alimentar, nu prajit, nu condimentat, nu acidulat, nu gras. Eu si la ora actuala ma feresc cat pot de prajeli, piknt nu mananc deloc si nici nu consum bauturi carbogazoase. E foarte important sa eviti sa consumi ridichi, astea iti distrug stomacul dak sunt f iuti! Cam asa, in momentul de fata nu mai am probleme. Multa sanatate

elena

acum 11 ani

spuneai ca donezi DUSPATALIN!?, platesc chelt de posta prin ramburs;an8 trimite-le , pe adresa
Cioanca Elena Lugoj, str, aleea visinilor nr 6 ap. 1 jud timis, itimultumesc