distrofie ovariana

Afectiuni uterine

Postata de diana362 cu 13 ani in urma.

Am dureri la nivelul uterului din cauza "racelii" la ovare. O perioada am luat anticonceptionale pentru a trata aceasta distrofie dar imi faceau bine la ovare si rau in alte parti ale corpului (intepaturi la inima si amorteli la mana stanga); am luat hotararea de a opri tratamentul fara a''i cere parerea medicului iar acum au inceput iar durerile si as dori sa incep un tratament naturist....ce imi recomandati? anticonceptionale cu siguranta nu vreau sa mai iau
multumesc.

Raspunsuri (1)

mirella

acum 13 ani

Incearca sa gasesti la o framacie sau mai bine la plafar, Kamayani. Daca gasesti, scrie-mi pe adresa [email protected], si-ti dau si alte produse naturiste foarte bune pentru tratarea ovarelor. Am avut si eu probleme de genul tau, eu din start nici nu am luat ce mi-a prescris medicul si am inceput un tratament cu ceai.Sanatate multa.