Dezlegarea trompelor

Afectiuni uterine

Postata de maria1974 cu 9 ani in urma.

Am avut trei cezariene la diferente de 5 respectiv 6 ani . Am varsta de 40 de ani iar dupa ultima sarcina (acum 10 ani) doctora mi-a legat trompele. Acum vreau sa le desfac si sa reincerc sa raman insarcinata.unul dintre medicii ginecologi mi-a spus ca nu se mai pot desface trompele iar altul ca se poate dar nu in Craiova .

Raspunsuri (3)

Utilizator11550619632

acum 5 ani

Cum dezlec și eu trompele am doua cezariene

Utilizator11561647763

acum 4 ani

buna seara am si eu i rugaminte la domneavoastra daca ma puteti ajuta eu am 41 de ani si am 2 cezariene si cu ultima cezariana pe care am facuto acum 16 ani si 8 luni doctorul mia legat trompele acum vreau sami dezleg trompele se mai pot dezlegare trompele pentru a face un alt copil âmi puteți spune cum pot face va rog sa ma ajutați va multumesc

Utilizator11581780158

acum 4 ani

Va rog sami spuneti daca as putea sa desleg trompele mías dori un bebé an adoua casatorie am doua cezariane de acum 28 ani va multumesc si astept un raspuns yo cu sotu traim an espania mai mult timp ca lucram aici