dereglari menstruale

Afectiuni uterine

Postata de femeia1000 cu 13 ani in urma.

am 21 ani si am un copil de 1 an.acum cateva luni 4 mai exact au aparut dereglarile de menstruatie imi venea din 3 in 3 saptamani odata mai tare o data mai slab luna trecuta mia venit normal prin 20 feb iar acum la 2 saptamani mia venit iarma intreb care ar fi cauza inainte nu aveam probleme de genul doar in primul an de menstruatie si atunci mai rar

nu iau anticinceptionale si nici nu am luat si nici alte medicamente....

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

O dereglare hormonala. Consulta medicul.