deflorare chirurgicala

Afectiuni uterine

Postata de brun3ta cu 14 ani in urma.

As dori sa mai stiu unde se face anestezia la deflorarea chirurgicala si c-am cat costa deflorarea?este scump?

Raspunsuri (6)

chik_

acum 14 ani

De ce sa faci asta???Cand o sa iti incepi viata sexuala o sa aiba cine...asa e normal...nu crezi??:X

cristina

acum 14 ani

poti sa ti-o faci si singura ,daca esti nerabdatoare, sau daca te mananca rau,baga un bat ......

dany

acum 14 ani

fa-ti un prieten si fao normal.nu e cum se spune.roagal doar sa nu te grabeasca si sa-ti ofere un preludiu cat mai lung.doar asa e mai putin dureros pentru ca vei fi mai umeda

ioana26

acum 14 ani

phhh! nu am mai auzit o intrebare asa de stupida ca asta!ce anume vrei sa deflorezi,vaginul? la ce iti trebuie asa ceva?daca vrei deflorare poti sa ti-o faci si singura ,cu degetul. :)

mihaella006

acum 14 ani

mmmmmmmmm nu m-as lasa pe mina chirurgului pt nimic in lume!incearca sa dai de gust cat mai repede!tre sa te exciti mult si va intra,te umezesti,sa vezi ce misto e...

GA

acum 14 ani

DA EAUTACIOASE SUNTETI...SI PE INE MA INTERESEAZA...POATE II ESTE IMPOSIBILA PENETRAREA