cum sa-mi tratez ulcerul varicos

Afectiuni uterine

Postata de MembruMobileApp304862 cu 8 ani in urma.

am in ulcer varicos de5ani de zile nu secreteaza abundent nu este adinc este LA nivelul pielii dar ma doare foarte tare cind merg sau stau in picioare in urma cu 5ani m-am imbolnavit de embolie pulmonara dula aceea LA citeva luni mi sa apart o vena sub piele se de atutnci tot mai mare sa fAcut va rog ajutati-ma sav scap de povara asta va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

vioreao

acum 8 ani

la policlinica 10 bucuresti puteti merge la dr feodor,este un dr bun si am auzit o pacienta ca s-a vindecat