conizatie

Afectiuni uterine

Postata de Ioana15598079 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,
Am fost la un doctor in Ungaria si am facut Papp-ul si mi-a iesit 3 respectiv la 3 luni 3/4. Mi s-a recomandat conizatie. Imi puteti spune ce sanse am sa nu fie cancer si sa nu fie nevoie sa scoata uterul. Nu am inca copil si imi doresc neaparat sa fac. Ce sanse mai am?

Raspunsuri (2)

GuestUser

acum 8 ani

Buna ma numesc Dorina si ieu am avut 3 si am facut conizatie si am mai adus pe lume 3 copii o zi buna

GuestUser

acum 8 ani

Buna ma numesc Dorina si ieu am avut 3 si nu am avut cancer am mai adus 3 copii pe lume o zi buna