cine poate sami dea un raspuns

Afectiuni uterine

Postata de cu 14 ani in urma.

timp de vreo 3 saptamine am dureri in partea dreapta la intrare in vagin,cind incep actul sexual,cine poate sa ma ajute si sami spuna de ce ,sunt peste hotare si nu prea pot ajunge la un medic ginecolog

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 14 ani

Adevarul este ca doar medicul, in urma unui control poate sa-ti raspunda la aceasta intrebare. Daca nu este o leziune, atunci s-ar putea sa fie infectata glanda Bartholin din dreapta. Aceste glande sunt in numar de doua,la intrarea in vagin si rolul lor este de a produce un lichid care umezeste zona genitala. Dar ma repet, mergi la un control..........Multa sanatate !

acum 14 ani

ms,ma starui sa merg saptamina asta numaidecit