Cine ma poate ajuta?

Afectiuni uterine

Postata de rusca cu 14 ani in urma.

Buna seara ma numesc Raluca si sunt disperata dupa un bebe.Mentionez ca dupa mai multe probleme printre care si o trompa obsturata (pt care am facut instilatii acum 2 luni)am ciclu regulat,am ovulatie dar nu raman insarcinata.Sotul meu a facut o spermograma care a iesit bine.Stie cineva vreun remediu naturist?A mai patin cineva asa ceva?Va rog tare mult sa ma ajutati .Va multumesc si sa auzim de bine!

Raspunsuri (6)

Manuela

acum 14 ani

Rezolvarea este la doctorul homeopat Mihai Vieru de la Spitalul CFR din Iasi. A "facut" multi copii cu picaturile lui homeopate. In 2-3 luni, dupa reglarea hormonala, vine si bebelusul, exact ca la o colega a mea. Ii gasiti numarul la linkul URGENTE de pe situl Spitalului CFR, Iasi.In februarie veti fi insarcinata. Succes!!!

Manuela

acum 14 ani

Inseminarea in vitro nu reuseste totdeauna, costa foarte mult (am auzit de multe zeci de milioane), iar uneori se nasc gemeni, tripleti, ...
E mult mai sigur un tratament homeopatic la dr. indicat. Si cu o trompa infundata se pot face copii. Stiu cazuri ...

ela

acum 14 ani

Incearca cu tinctura de Branca-Ursului. Stiu atatea cazuri cu succes rezolvate...(in caz de hipertensiune se ia cu tinctura de boabe de mustar).
Exista o multime de tratamente naturiste care merita incercate!

elena

acum 14 ani

si eu am avut o problema asemanatoare, singurul lucru care se poate e sa faceti o inseminare artificiala sau in vitro, depinde de cat de afectata e trompa,eu am avut cu succes o sarcina dupa fertilizarea in vitro. succces!
,

colnago

acum 14 ani

Iti recomand un tartament naturist cu Tahitian Noni juice

rusca

acum 14 ani

Va multumesc din suflet pt sfaturi multa sanatate o primavara frumoasa si sa auzim numai de bine