ciclu neregulat

Afectiuni uterine

Postata de bumfli cu 12 ani in urma.

am 30 de ani , am doi copii prin cezariana ,un an jumate diferenta nici un avort, dupa adoua cezariana ciclul menstrual ma tinea 10 zile,in luna iunie 2011 pe data de 22 mi-a venit ciclul si nu sa mai oprit ,cand stau intinsa numi curge iar atunci cand fac miscare imi curge dar nu abundent. astept un sfat medical.

Raspunsuri (2)

bumfli

acum 12 ani

astept un raspuns de la un specialist

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului