ciclu intarziat

Afectiuni uterine

Postata de oanna oanna cu 11 ani in urma.

buna! trebuia sa imi vina cilcul pe 26 februarie si nu mi-a venit :( mi-am facut test de sarcina dar este negativ.. ce ma sfatuiti sa fac?? mi-a mai intarziat si 2 sapatamani dar...

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa consultati medicul giencolog.

Talida alina

acum 8 ani

Buna sint talida si am avut ultimu ciclu PE 27 mai si nu mia mai venit de atunci am facut test si mio iesit negativ stiu ca nu por aves copii din cauza unui avort la virsta de 17 ani si acum am 34 va rog sami raspundeti de ce mio intirziat ciclu ieste vreo problema va multumesc.