Chiuretaj?

Afectiuni uterine

Postata de MembruMobileApp1504939810 cu 6 ani in urma.

Pe 7 09 2017 am facut un chiuretaj biopsic si dupa am sangaerat careva ore la fel si durerile au disparut dupa cateva ore ....pe 8 09 mia dat drumu acasa iar seara mau luat iar durerile de burta si de spate si mia aparut si o usoara sangerare....este cv grav sau e normal ce se intampla?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-efecte-secundare_7820