chioraieli in burta

Afectiuni uterine

Postata de monikmaria cu 13 ani in urma.

buna ziua , am nevoie de ajutor , de vreo 2 saptamani am nijte chioraieli in burta, nu e k imi este foame sau cv de genul k mananc shi tot le am , sunt imbalonata shi daca ma apas pe burta simt o durere .....am fost la un control ginecologic de rutina saptamana trecuta shi mi.a spus ca totul este ok din punctul lui de vedere ......dar dc am simptomele astea ?multumesc

Raspunsuri (2)

acum 13 ani

Se poate sa fie o afectiune a stomacului. Eu am fost la doctor si mi s-a spus ca am gastrita. Simptomele mele sunt aproape aceleasi, dureri daca mananc din carne tocata,cafea, foarte uleios. Ma linisteste sucul de lamaie.Nu este ceva complicat de facut, poate analiza de sange, desi mie nu mi s-a cerut si o examinare la un aparat performant(ca o ecografie). Numai un medic specialist iti poate explica mai bine, eu iti spun cazul meu.

monikmaria

acum 13 ani

multumesc mult ...... eu deja fusesem diagnosticata cu gastrita duodenala acum vreo 4 ani .......acum au mai incetat chioraielile dar durerile nu :-( ma voi duce la un control dupa paste.