ce se intampla?

Afectiuni uterine

Postata de dumb cu 9 ani in urma.

Buna! Am si eu nevoie de un sfat si sper din tot sufletul sa ma puteti ajuta! Mi-a intarziat c.m timp de doua saptamani...tin sa precizez ca, contactul sexual a fost in luna mai, dar de atunci si pana in luna iulie, mi-a venit c.m la sfarsitul fiecarei luni, pana acum in luna august, cand m-am trezit ca numai apare..am facut mai multe teste de sarcina si toate au iesit negativ..e posibil sa fie vorba de o sarcina sau e ceva mai grav?

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

DACA AI FACUT TESTUL DE SARCINA, SI A IESIT NEGATIV, POATE SA FIE O DEREGLARE DE CICLU. NU TE SPERIA. O SA -TI VINA LUNA URMATOARE. DAR AI GRIJA . CAND O SA-TI VINA MENSTRUATIA INCEARCA SA IEI SI CONTRACEPTIVE SA FII SIGURA. SI VEI VEDEA CA N-O SA MAI AI DEREGLARI DE CICLU.