Ce pot face de acasă, mai ales cu tot virusul. Trebuie sa vizitez un medic ginecolog?

Afectiuni uterine Infectia urinara

Postata de Utilizator11597879648 cu 3 ani in urma.

Am făcut o infecție urinara dar țin sa cred ca mai am altceva pe lângă, de câteva zile, o săptămâna și ceva in interiorul vaginului sunt foarte inflamata, usturimi îngrozitoare când urinez, după baie, când stau in pat, mai ales in picioare. Luam și ovule, dar efectiv nu le mai pot introduce de inflamatie, iar acum leșin de dureri.
Țin sa Menționez ca am și sângerări și țin și tratament, dar parca mai rău imi face.
Care ar putea fi cauza?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/7-metode-de-a-preveni-infectiile-de-tract-urinar_7571