Ce pastile ar trebui sa iau pentru durerile de ovare ?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator11580137926 cu 4 ani in urma.

Bună ziua. Îmi puteți spune ce pastile ar trebui sa iau pentru durerile de ovare ? Vă mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/cand-devine-durerea-de-ovare-o-urgenta-medicalai_17741