Ce este?

Afectiuni uterine

Postata de iri lucia cu 12 ani in urma.

Am primit diagnosticul de rectal uterin si as vrea sa stiu ce este si daca este un inceput de cancer?

Raspunsuri (1)

Dr. Achitei

acum 12 ani

Cu siguranta va inselati asupra terminologiei. Ceea ce ati inteles ca `rectal uterin` nu exista. Recititi biletul. Orice ar fi, cel mai bine va poate explica medicul care v-a stabilit acest diagnostic.