CE este de facut in cazul meu?

Afectiuni uterine

Postata de luminitas81 cu 13 ani in urma.

Buna ziua!ma numesc Luminita si am 30 ani si vreau sa stiu ce inseamna ,NODUL FIBROMATOS si cum se trateaza?Ambele ovare suntmicropolichistice ,mai pot face FIV?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Trebuie intai sa faceti tratament pt aceste probleme. Consultati cat de repede un medic endocrinolog. Apoi e posibil sa nu aveti nevoie de FIV ci sa concepeti natural.

luminitas81

acum 13 ani

iti multumesc pt raspuns si sper sa fie bine ca tare mult imi doresc un copil.Pa!

luminitas81

acum 13 ani

daca doresti sa mai vb poti sa-mi trimiti msj