burta unflata si dureri foarte mari

Afectiuni uterine

Postata de geaninahuluta cu 10 ani in urma.

Mama mea sa unflat in burta si se simte foarte rau am duso in spital iauvfacut o ecografie si iau pus imediat perfuzie cu spasmex dupa medicul a spus ca nu ii trebuie nici un tratament dar ea continua sa se simta rau ma puteti sfatui sa fac

Raspunsuri (1)

Andra

acum 10 ani

foloseste un tratament de detoxifiere si deparazitare.. este posibil ca aceasta balonare sa apara din cauza parazitilor din organism.. Ei produc stari de greata, voma, dureri de cap, balonare, pofta de dulciuri.
Cauta pe net sau in farmacii tinctura de nuca neagra, pelin si cuisoare din gama dr clark.