buna

Afectiuni uterine

Postata de bubu&bala cu 12 ani in urma.

buna,am o problema si am nevoie de un raspuns daca se poate acm 4 ani si vea am facut o infectie urinara dupa care am tratato cica dar se pare ca nu a fost asa iar dupa ceva timp am facut un avort la 3 luni jumate iar de atunci nu am avut decat problrme si probleme am fost tot prin spitalle in diferite tari si o gramada de medicamente dar deageaba nu au facut char nimic iar in tot timpul acesta mi sa scus ca am chist pe uter iar eu tot cu dureri si tot timpul la urgente dar nimic in aceasta perioda sa intamplat sa am dureri groaznice si lipsa de ciclu de 3 luni un doctor mia spus ca trebuie sa ma opereze dupa ce am stat 11 ore pe holul spitalului cu perfuzi dar cand am intrebat ce se intampla de ce nu imi spune numeni nimic au spus ca nu au paturi si mau lasat acasa iar eu continuam cu probleme dupa care am plecat in alta tara si am fost la un ginecolog care mia dat doar 3 pastile si mam simtit foarte bine foarte mult timp pana acum can au inceput iarasi sa imi lipseasca ciclul si sa am dureri nu foarte mari da le am si mie frica sa nu am iarasi ceva iar ciclul la-m avut cand 2 zile dupa care a fost normal iar in decembrie nu am avut ianuarie da si acum iarasi nu am si am un miros foarte da foarte urat si insuportabil si imi curge o secretie maronie asta poate ca se pregateste sa imi vina ciclul nu stiu caci durerile de burta le am de 5 zile dar ciclul nu ce ar putea sa fie ? va rog sa ma ajutati ca este foarte incomod mirosul asta nu il mai suport se simte foarte tare si mie rusine de mor

Raspunsuri (4)

carmina

acum 12 ani

cand am avut probleme cu infectia urinara cel mai bun rezultat l-am obtinut cu Cystinol akut, luat cate 2 pastile de 3 ori pe zi. o cutie iti ajunge pt o cura de tatament. este obinut din plante (strugurii ursului).

bubu&bala

acum 12 ani

mersi sper sa isi faca efectul caci cum am spus am luat o gramada de medicamete si nimic acum sa vedem multumessc mult

cristina454107614

acum 12 ani

mergi la spit POLIZU la prof dr SUCIU. pe langa tratamentul lui, citeste in colectia ziarului FORMULA AS tratamente cu plante pt afectiuni ale uterului si iti garantez ca scapi de orice cu un ceai introdus in vagin si tinut 2h sau ma rog tb sa urmezi instructiunile celui care il prepara. eu am folosit candva un ceai de la cineva din oradea parca si m-am vindecat in 2 luni de niste chisturi de care altele nu scapa in ani . sanatate !

cristina454107614

acum 12 ani

infectia urinara se trateaza dupa antibiograma, sa vezi la ce antibiotic raspunde. raceala simpla se trateaza cu URINAL, CISTENAL etc si cu aburi de musetel, stat deasupra ligheanului. in caz de recidive fara oprire mergi la spit. PANDURI la un medic bun sau fa-ti un auto-vaccin, nu retin unde se poate face vaccinul dar e singurul eficient pe viata.