buna

Afectiuni uterine

Postata de busuiociuliana cu 12 ani in urma.

de 2 zile tot am scurgeri vaginale de culoare maro inchis sau rosu foarte inchis,tin sa precizez ca am un iubit si am luat hotararea de a-mi incepe viata sexuala,am incercat de cateva ori dar nu am finalizat inca deoarece ma doare enorm si nu rezist.credeti ca este din cauza ca himenul a fost atins?multumesc si astept un raspuns

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

aceste scurgeri sunt in cadrul menstruatiei sau au aparut in urma incercarilor? inainte de acest eveniment ati mai avut astfel de simptome?
cat despre himen, cu siguranta a fost atins, dar cat anume de mult puteti sa stiti doar dumneavoastra.

va urez o zi buna

busuiociuliana

acum 12 ani

au aparut in urma incercarilor,inainte nu am mai avut astfel de simptome.Este ceva grav.mentionez ca nu ma doare?o zi buna multumesc

busuiociuliana

acum 12 ani

au aparut in urma incercarilor,inainte nu am mai avut astfel de simptome.Este ceva grav.mentionez ca nu ma doare?o zi buna multumesc