buna

Afectiuni uterine

Postata de vera_37 cu 14 ani in urma.

Buna
De 8 ani am trompele legate,2 cezariene...si de vreo sapt a inceput sa-mi curga colastra din sani...oare este posibil sa fiu insarcinata?am mai citit pe multe forumuri despre asa ceva si am vazut k multe femei cu trompele legate au ramas insarcinate......oare dumnezeu vrea k eu la 40 de ani sa mai fac un bebe?

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

O vizita la medicul ginecolog iti va raspunde la toate intrebarile. Sanatate multa si tot ce-ti doresti !