Buna ziua !

Afectiuni uterine

Postata de evelynnnne cu 10 ani in urma.

Va rog frumos, puteti sa ma contactati pe [email protected] ? Mama mea vrea sa faca o embolizare la domnul Dr. DOROBAT .. vreau sa ma lamuriti putin. Multumesc ! :(

Raspunsuri (1)

evelynnnne

acum 10 ani

Mama mea vrea sa faca o embolizare la domnul dr. Dorobat.. de la spitalul Universitar. Acesta a trimis o la ginecologie.. iar doamna dr.ginecolog.. i a dat sa urmeze un tratament si o serie de analize grupate pe 2 coloane.. iar pe a 2 a coloana sunt incercuite decat 2 analize si anume : urocultura si sumarul de urina .. se fac toate ? si hiv, sifilis etc. ? sau cum ? Dansa nu i a explicat.. cum nu i a explicat nici in legatura cu tratamentul.. daca trebuie sa l faca inainte de analize.. sau dupa.. Va rog din suflet sa ma contactati pe [email protected] pentru mai multe detalii. Multumesc !