buna ziua

Afectiuni uterine

Postata de mirela...... cu 11 ani in urma.

am si eu o intrebare am facut un avort pe 27 iunie 2012 si dupa 4 zile am facut sex cu sotul dar nu a ejaculat in mine se poate intampla sa ramin iar?

Raspunsuri (2)

Natalia

acum 11 ani

In primul rand trebuia sa mai astepti putin pana sa ai un contact sexual,deoarece exista riscul aparitiei unei infectii,o complicatie ,totusi ai suferit o operatie!!!si in al doilea rand da exista riscul ,asteapta o saptamana si fa un test de sarcina

mirela......

acum 11 ani

multumesc pt sfat am sa mai astept 2 zile ca sa am o sapt de la contactu sexual si am sa fac un test ... as mai avea o intrebare e normal dupa un avort sa iti vina sa vomiti de atunci dimineata imi vine sa vomit e normal sa ai reactiile astea mie ar trebui sami vina pe 27 menstruatia dar nu mai am rabdare pina atunci stau stresata ce pot face nu exista nimic alceva?