andreea

Afectiuni uterine

Postata de andreea andreea cu 12 ani in urma.

buna ziua . am avut un avort acum 9 luni dupa o saptamana de la avort am facut sex ku iubitul meu si sa skapat in mne 2 ;3;4;;5 oara la fel nu neam protejat si au trecut 9 luni de cand am facut avortul si in tot acest tim nu mam protejat de prea multe ori sa ejacuat in mne dar totusi nu am ramas insarcinata am vreo problema din cauza akelui avort mai pot sa raman oare insarcinata???? astept un raspuns sunt foarte ingrijorata. multumesk

Raspunsuri (1)

andreea andreea

acum 12 ani

va rog sami raspundeti si mie astept de ceva timp dar vad ka nimeni nimik
?