amn folosit contracept la 2 saptamani dupa chiuretaj...e posibil sa fiu insarcinata dinou?

Afectiuni uterine

Postata de L@l@ cu 12 ani in urma.

amn folosit contracept la 2 saptamani dupa chiuretaj...e posibil sa fiu insarcinata dinou?

Raspunsuri (5)

ina

acum 12 ani

Este vorba de Contracept M - ovula contraceptive locale?

L@l@

acum 12 ani

dap

Iuli

acum 12 ani

De ce nu folosesti prezervativul?

L@l@

acum 12 ani

da este vorba de contracept m.............nu am folosit prezervativul din cauza ca imi provoaca usturime,mancarime si-mi irita uterul............si imi este frica sa nu fiu inarcinata din nou
cu toate ca am facut sex dupa 2 sapt de la chiuretaj am folosit ciontracept si dupa am luat si pastila de a doua si si la scurt timp cam 5 sau 6 ore am facuto iara folosind contracept......credeti ca as putea fi iar insarcinata????????cat de bune sunt contracept m?????

L@l@

acum 12 ani

yupiiii mi-a venit..................nici nu ma gandeam sa-mi vina asa de devreme..............