amanare

Afectiuni uterine

Postata de luminitas81 cu 12 ani in urma.

am polipi pe endometru,si imi este fffff frica de orice interventie,pot duce o viata normala daca nu ii tratez?

Raspunsuri (2)

claudia

acum 12 ani

Desi interventia este dureroasa,in ultima vreme se folosesc anastezice locale (nu si cand am fost eu,desi eu nu am avut polipi) si nu doare. Pot fi periculosi,asa ca te sfatuiesc sa mergi cat mai repede. In cel mai rau caz te doare o perioada scurta:).Sanatate

luminitas81

acum 12 ani

mersi Claudia,si tie iti doresc sanatate.