am nevoie de sfatul vostru

Afectiuni uterine

Postata de MARINELA8132180 cu 15 ani in urma.

Buna am fost la medicul ginecolog si mi-a gasit o secretie si o rana pe colo , am inceput tratamentul cu atrican 250 asta ptr mine si partenerul meu , problema mea este ca partenerului meu ia aparut o secretie portocalie si mici firicele de sange , m-am uitat la reactii adverse si nu scrie nimic de genul acesta , am incercat sa o sun pe doctorita la care am fost dar inca nu raspunde am nevoie de ajutortul vostru

Raspunsuri (4)

catalin_ing

acum 15 ani

ar fi bine sa te duci inapoi la ginecolog sa-i explici situatia sau sa consulti si un alt ginecolog sa vezi ce spune

acum 15 ani

Buna,

Stiu ca tratamentul cu Atrican poate duce la o coloratie a urinei, dar nu stiu daca este normal sa apara si secretii.
Cred ca cel mai indicat este ca prietenul tau sa intrerupa medicatia pana in momentul in care reusiti sa luati legatura cu un medic specialist.

Numai bine!

emilia

acum 8 ani

Cum se folosește.Atrican?? Va rog sa imi spuneti..Mulțumesc

Georgiana

acum 8 ani

Buna,si eu am folosit Atrican, da coloreaza urina dar au si reactii adverse... mie mi-a fost greata..ameteala frisoane, si diaree sa zicem asa... (scz cuvantul) poate depinde de organism dar eu le-am intrerupt a 3-a zi.