Am facut un avort

Afectiuni uterine

Postata de MembruMobileApp1497657280 cu 6 ani in urma.

Am facut un avort acum 2 ani si de aproape un an incerc sa raman insarcinata dar nu mai raman oare mai pot ramane insarcinata desi am uterul mic

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/modalitati-de-a-spori-sansele-unei-sarcini_11718