AAvort spontan?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator11542503914 cu 5 ani in urma.

Bună , la 2 saptămâni după un avort spontan am facut sex neprotejat..dupa ce am pierdut sarcina timp de 11 zile am avut sangerări si acum am niste scurgeri maronii , ieri am fost la medic si mi.a spus că e perfect normal..dar mi.a fost rusine să intreb..daca am facut dragoste neprotejat ( cu ejaculare externă) Este vreo posibilatate sa ramai dinou gravida?
P.s- am nevoie de un raspuns concret de la cineva care a mai trecut prin asa ceva) FARA CRITICI!

Raspunsuri (3)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006

Utilizator11550952487

acum 5 ani

Deci cum sa rezolvat problema ?ati rāmas acelas lucru mi de intāmpla si mie?

Utilizator11574413351

acum 4 ani

Buna in aceasi situate sant si eu... Imi puteti spune va rog... Poti rămâne însărcinată dupa un chiuretaj...?! 🤔 Si sa ai sangerari...?