Ceva ciudat?

Viermi intestinali

Postata de Utilizator11526256253 cu 5 ani in urma.

Buna ! In seara asta cand m-am pus la culcare.. am simtit in gat cum ar veni ceva dinspre stomac...alunecand.. in gat nu se vede nimic.. dar mi-e frica sa adorm ..cine stie ce poate fi ? P.S : Nu am stiut ce categorie sa aleg ..

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/boala-de-reflux-gastroesofagian-simptome-si-tratament_16074