leucoplazie

Vezica hiperactiva

Postata de Alissa cu un an in urma.

Buna
Am facut citoscopia si am fost diagnosticata cu leucoplazie
Ce e de facut
Mia dat un gel sa-l introduc prin uretra acasa dar nimic inca
Nu mai stiu ce sa fac ma omoara arsurile si durerile

Raspunsuri (4)

MONALUCA

acum un an

Buna Alissa. Spune-mi te rog daca gelul te-a ajutat la leucoplazie. Ori ce alte tratamente ai mai facut? Multumesc!

Alissa

acum un an

Buna
Nuu
Am fost în Cluj si mi a dat solutie cu acid hialuronic dar ma calmeaza si asta doar
O sa ma întorc iar sa vad ce se mai poate face

Justalexandra

acum 11 luni

Salut! Îmi poți lăsa te rog un contact, ceva, sa vorbim? Am descoperit leucoplazia din vezica de 6 ani. Merci, Alexandra.

Ana

acum 9 luni

Buna ! A durut foarte rău cistoscopia ? Urmează sa fac și eu , mi au spus ca îmi vor da local cu un gel anestezic. După procedura cum te ai simțit ? Am înțeles ca e tare rău după . Mulțumesc !