Cum pot sa scap fetita de vergeturi?

Venografie

Postata de Irina s cu 2 ani in urma.

Bună! Fetita mea în vârstă de10 ani a făcut câteva vergeturi pe pulpele de la picioare, a fost mai plinuta și a slăbit. Știți ceva remedii, ce as putea face sa o scap de ele?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Procedee-dermatocosmetice/vergeturile_1377