Vitamine sau produse naturiste?

Varsta a treia

Postata de Crina2575323 cu 14 ani in urma.

Mama mea are 75 de ani, in afara de hipertensiune arteriala si clasicul reumatism nu are nici o alta afectiune.De un an, de la decesul tatalui meu, nu a vrut sa mai ia medicamentele de reglare a tensiunii totusi se simte bine. Toamna si primavara lua vitamine pentru ca spune ea ca se simte slabita. Pana acum lua Eurovita multiminerale dar acum nu se mai gasesc. Eu as opta pentru ceva naturist dar....Am inteles ca vitaminele cresc colesterolul si de aceea as dori o parere avizata. Va multumesc !

Raspunsuri (3)

Bibicul

acum 13 ani

Eu in locul Dvs. as pune intrebarea aceasta la 10 farmaciste si apoi as face un clasament. E cea mai avizata parere. Macar parerile sunt ale farmacistelor ( atentie, am spus farmaciste,nu vanzatoare la farmacie !) si nu ale unor persoane necunoscute de pe internet ! Succesuri ! (asa se zice acum, mai nou, de la EBA cetire )

Maria

acum 13 ani

Buna ziua
Va recomand sa folositi produse naturiste pe baza de aloe vera oferite de compania FOREVER LIVING PRODUCTS.
Produsele oferite de aceasta companie asigura:
- detoxifierea organismului
- necesarul de vitamine si minerale
- fortifierea sistemului imunitar, crescand astfel rezistenta in fata bolilor.
Produsele nu au contraindicatii
Daca sunteti interesata va rog sa imi scrieti pe e-mail: [email protected]

Gabriela

acum 13 ani

Produsele 100% naturiste nu au efecte secundare, nu creeaza dependenta si se pot lua indiferent de varsta. Daca doriti sa incercati produse naturiste va recomand cu caldura si incredere sa le folositi deoarece eu le-am testat involuntar pe fetita mea in varsta de 3 ani si au dat rezultate pozitive. Pentru detalii ma puteti suna la numarul de telefon 0720325245.