un sfat..

Varsta a treia

Postata de marian47ani cu 10 ani in urma.

am 47 ani din targoviste de fiecare data cand fac sex termin foarte greu uneori deloc partenera pana la urma abandoneaza spune ca o doare o am de 20cm sa fie asta cauza ei?dar cauza mea?

Raspunsuri (1)

anca

acum 10 ani

incercati lubrifianti din gama durex sa vedeti daca ajuta
un vagin normal are dimensiunea de 12-16cm deci daca tu o ai de 20 cm si sotia nu este super excitata sunt sanse mari sa o doara
,,iar tu e posibil sa iti dai drumul asa greu pt ca nu intra complet in vagin si nu e excitatia maxima,,,intreaga eventual un medic,oricum mult succes si comunicatie pt ca doar asa o sa rezolvati problema