suspin

Varsta a treia

Postata de gigi18 cu 13 ani in urma.

am 62 de ani si de vreo 6 luni suspin de mai multe ori pe zi poate si in somn dar nu stiu. sunt zile cand e mai rar dar altele sunt mai dese 20-30 de ori. il definesc corect simptomul este acela dupa un plans adanc si dureros. eu nu il pot asocia cu plansul vine asa din senin. e semnul unei afectiuni fizice sau psihice ? sau e un mod de manifestare a unei suferinte sufletesti?

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

LocaMoca

acum 13 ani

Incearca cu magneziu si vitamina B6

gigi18

acum 13 ani

este o intrebare