stare de voma

Varsta a treia

Postata de vendredi70 cu 11 ani in urma.

Buna ziua
Am 67 ani si lucrez la o gradina.Astazi pe la amiaza am inceput sa vomit si apoi simteam cum mi se usuca gura.Simteam o necesitate de a bea apa.M-a cam durut in zona ficatului.Imi puteti sugera despre ce ar fi vorba si ce trebuie sa fac

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Poate fi vorba de o afectiune biliara sau gastroduodenala.
Va recomand sa efectuati un consult de interne pentru investigatii.