sos

Varsta a treia

Postata de lenuta_osv cu 13 ani in urma.

Buna ziua! Elena sunt si am o problema de multi ani si nu gasesc tratament. Sistem Nervos vegetativ slabit ca diagnostic.Simtome: palpitatii , uneori tensiune,frisoane inainte de stari de rau mai mult seara cand trebuie sa dor,,insomnii.., Am facut analizele si sunt bune cu exceptia unui colesterol mai mare(240).La medic psihiatru nu am fost ca nu stiu unul cu renume in Ploiesti.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Mergi la Spitalul judetean si sigur vei gasi acolo un medic psihiatru competent. Cu cat amani mai mult, cu atat va fi mai greu.

lenuta_osv

acum 13 ani

Multumesc!

mihaela

acum 13 ani

Da,sunt remedii,trebuie sa iei un tratament pt reglarea tensiunii si starea de agitatie a intregului organism.Sfatul meu este de a incerca un tratament natural pentru ca sunt mult mai bune si mai sigure.As putea sa te ajut.Tel.0720325539