Sexul si imbatranirea

Varsta a treia

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

confirm dintr o exp. trista ca h.t.a. tratata, ,medicatia conduce la probl.sexuale ,prospectele confirma ,atentionari sunt eu de la o stare de exceptie a sanatatii, acum patru ani am sarit relativ brusc la o h.t.a. mare cu accident vascular zerou tratat an special an fazele sensibile de catre medici miltari cu o etica prof,zerou, un gen de dr. mengele clone sinistre ale acestui criminal, trei au fost,toti au conlucrat succesiv la agravarea bolii an timp studiindu mi boala ,ac***a o buna educatie medicala, am preluat controlul cu bune rezultate ce s au facut deja simtite,eu umbland la cauza bolii nu a umbla la efect este o filosofie veche ce nu se mai ia an calcul acum aproape delocchiar daca stiinte cheie ,homeopatia de pilda functioneaza de suprafata ,an amanunt, farmaciile nu pot oferi remedii an totalitate prescriptiilor eu sunt un pasionat al studiului homeopatiei am o cercvetare proprie pri care demonstrabil pritr o experienta simpla de laborator voi demonstra ca remediile homeopate emit radiatii demonstratie bine fondata ce va rezolva dilema dr. hanemman an special privind dilutiile analte si foatre analte si cu aplicatii an medicina cercetare demna de cate un nobel an fizica, chimie si medicina, sczat sa mi fie lipsa de modestie...eram pasionat de medicina si anainte de a ma anbolnavi acom ami cunosc atat de bine boala incomparabil cu un medic care oricum nu se straduieste prea mult sa o faca iar an domeniul sacru al homeopatiei am preparat si experimentat pe mine zeci de remefii acolo ac***a o remarca deosebita an a folosi an tema notiunea de rezonanta infinitezimala remarcata de o cercetatoare astrolog american la origione ce a remarcat o antr o teza de doctorat an astrologie ,se aplica magistral oriunde aceasta sacra notiune de rezonanta infinitezimala fiind o relatie de legatura atat an microcosmos cat si am macrocosmos multumesc pentru permisivitate, sic volo nihil sine deo

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

confirm dintr o exp. trista ca h.t.a. tratata, ,medicatia conduce la probl.sexuale ,prospectele confirma ,atentionari sunt eu de la o stare de exceptie a sanatatii, acum patru ani am sarit relativ brusc la o h.t.a. mare cu accident vascular zerou tratat an special an fazele sensibile de catre medici miltari cu o etica prof,zerou, un gen de dr. mengele clone sinistre ale acestui criminal, trei au fost,toti au conlucrat succesiv la agravarea bolii an timp studiindu mi boala ,ac***a o buna educatie medicala, am preluat controlul cu bune rezultate ce s au facut deja simtite,eu umbland la cauza bolii nu a umbla la efect este o filosofie veche ce nu se mai ia an calcul acum aproape delocchiar daca stiinte cheie ,homeopatia de pilda functioneaza de suprafata ,an amanunt, farmaciile nu pot oferi remedii an totalitate prescriptiilor eu sunt un pasionat al studiului homeopatiei am o cercvetare proprie pri care demonstrabil pritr o experienta simpla de laborator voi demonstra ca remediile homeopate emit radiatii demonstratie bine fondata ce va rezolva dilema dr. hanemman an special privind dilutiile analte si foatre analte si cu aplicatii an medicina cercetare demna de cate un nobel an fizica, chimie si medicina, sczat sa mi fie lipsa de modestie...eram pasionat de medicina si anainte de a ma anbolnavi acom ami cunosc atat de bine boala incomparabil cu un medic care oricum nu se straduieste prea mult sa o faca iar an domeniul sacru al homeopatiei am preparat si experimentat pe mine zeci de remefii acolo ac***a o remarca deosebita an a folosi an tema notiunea de rezonanta infinitezimala remarcata de o cercetatoare astrolog american la origione ce a remarcat o antr o teza de doctorat an astrologie ,se aplica magistral oriunde aceasta sacra notiune de rezonanta infinitezimala fiind o relatie de legatura atat an microcosmos cat si am macrocosmos multumesc pentru permisivitate, sic volo nihil sine deo

tanase marian

acum 14 ani

excelentele voastre,cu o plecaciune an fata,,constiinteiuniversale ,poate fi vindecata oriceafectiune an aceasta existenta,survolati tema de pe ,,media internet,,...,,fitness pelviann,,veti antelege mai mult,....sic volo nihil sine deo....