raspuns ?!

Varsta a treia

Postata de carmen12484899 cu 12 ani in urma.

Se pare ca la intrebarea mea de acum 5 zile, niciun medic nu a gasit raspunsul. Multumesc!

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne-ati putea scrie din nou intrebarea?

va urez o zi buna

carmen12484899

acum 12 ani

Intrebarea era de fapt cea precedenta, "analize" , pe care le-am facut in urma unei perioade prelungite peste masura de stari de rau, disconfort, febra permanenta intre 37 si 37,6, dureri in gat, probabil o viroza inceputa prin noiembrie si dusa pe picioare, tratata doar cu ceaiuri, paracetamol, vit. C, lamaie si fructe.