raceala

Varsta a treia

Postata de vendredi70 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,
Am 68 ani si am racit :nas infundat,tuse,fara temperaturi ridicate.Am fost la medicul de familie si mi-a recomandat :nurofen pentru raceala,theraflu .Am urmat tratamentul 3 zile dar nu mi-a trecut ci s-a ameliorat.Ce imi puteti sugera ca as putea urma sau ce tratament as mai putea urma?Nu transpir.

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 11 ani

Pe langa ce a prescris medicul, eu am fost f. multumita de sirop PLANTUSIN R 25 ,250 gr. de la fares cu ridiche neagra. Multa sanatate !