Ofer gratis medicamente

Varsta a treia

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

Donez urmatoarele medicamente : REDERGIN picaturi orale 1 mg - 3 cutii,COAXIL 12,5 mg4 cutii,REMERON 30 mg,1 cutie ,MIRZATEN 30 MG. 4 cutii. Le ofer unui pacient care are nevoie de aceste medicamente si nu are posibilitatea sa le cumpere ,cu conditia sa aiba medicamentele trecute pe o reteta. Cer maxima seriozitate. 0722.247.130 Anca

Raspunsuri (6)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

intradevar aceste medicamente nu pot fi date oricui, de aceea si sunt eliberate doar pe baza de reteta. este un lucru onorabil sa le oferiti pe gratis, insa trebuie sa aveti grija cui le dati, in special pe internet...

geo pop

acum 11 ani

DONEZ MEDICAMENTE -BUCURESTI !

Donez (doar cu ridicare din Bucuresti-Stadionul Steaua ) urmatoarele medicamente :

* SIMVASTATIN HEXAL 80 mg - Doua cutii

* LASIX 40 mg - Doua cutii

Ambele produse in Germania !

Rog SERIOZITATE ! - 0723.06.34.34.

Ofer

acum 10 ani

Primiti sau oferiti gratis medicamente si lucruri gratis doar pe site-ul ***

Ofer

acum 10 ani

primeste si ofera lucruri si servicii gratis idee preluata din Germania si Austria, Gratis primesti mobila, animale,locuri de munca, consultanta IT si juridica, matrimoniale, electronice, electrocasnice, coafura, donatii, ONG, schimburi troc, haine, alimente, pomana, etc

sever biculescu

acum 9 ani

folosesc redergin solutie orala la recomandarea dr.,de ceva vreme nu mai gsesc in farmacii.Daca aveti eu le cumpar.Va multumesc

Olteanu elena

acum 8 ani

Am nevoie de Redergin ,nu/lgasesc in Iași si barlad