ecografie

Varsta a treia

Postata de maiadoli cu 13 ani in urma.

Am o mare nedumerire ma doare foarte rau in capul pieptului(mentionez ca am avut ascita din care cauza sternul meu statea ridicat la 90 g.)acum si-arevenit la forma initiala la ecografie mi s-a spus ca din cauza ficatului mi s-au prescris esentiale si ceva pe baza de arginina''Acum cand va scriu de vre-o 30 de minute am niste dureri in umarul stang de nici nu ma lasa sa respir am luat calmante si..... numai pot

Raspunsuri (2)

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Posibil sa fie un junghi, o problema reumatica sau una cardiologica. Incearca sa iei niste magneB6 si ceva, miorelaxant (eventual nos-pa) daca nu te poti deplasa acum la medic. Dar mergi neaparat in cursul zilei de astazi...

maiadoli

acum 13 ani

multumesc foarte mult