Dureri picioare, lipsa dorintei de a bea apa

Varsta a treia

Postata de Danut2857884 cu 13 ani in urma.

Tatal meu de 86 de ani se misca din ce in ce mai greu nu are dorinta de a bea apa numai daca il fortezi, uita din ce in ce mai des. Ce se poate face?

Raspunsuri (1)

Dan Mihalache 0724 638604

acum 13 ani

Rezolvarea este sa bea Apa Kangen. Din pacate deshidratarea este cea care-i creaza problemele respective. Trebuie sa gasiti o solutie sa-i dati cit mai multa apa.
Va rog sa cititi mai multe pe site: www.apaviekangen.ro
Pentru informatii suplimentare va stau la dispozitie.