dureri articulare

Varsta a treia

Postata de Sonia79 cu 12 ani in urma.

de cateva zile ma dor toate inchieturile dar mai ales mainile ,durerile apar si dispar asa m-am trezit dimineata,ce sa fac?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Dacă durerile de încheieturi persistă recomand consultul unui medic reumatolog

Mihaela

acum 11 ani

Buna ziua!Acum doua saptamani m-am trezit cu mana dreapta amortita in special degetele 2 3 si 4 .La recomandarea medicului de familie am facut 7 zile injectabil movalis apoi 5 zile milgama injectabil .Dupa ce le-am facut a aparut din nou dureri groaznice dar la degetul cel mare pana aproape de cot mai ales dureri la incheetura mainii.Va rog indrumatima undeva.....Va multumesc!