despre peste!

Varsta a treia

Postata de eugenia32131036 cu 10 ani in urma.

as vrea sa stiu cate ceva despre pestii autohtoni:crap ,stiuca pastrav,etc,daca au omega3 pt ca nu oricine isi permite somon...etc!

Raspunsuri (1)

buna

acum 10 ani

chestia cu omega 3 este o p***ae caci acest omega nu este deloc important. Asta we doar propaganda pentru fraieri.
Cu privire la uleiuri, ajung cele presate le race. In rest crapul e nesanatos caci se hraneste ca porcul din mizerii, pastravul si stiuca sunt sanatoase ca principiu daca traiesc in apa necontaminata.
Preferabil pastravul daca e din izvoare de munte...